Eğitimler Design Thinking Design Thinking Institute Online Sizin İçin Seçtiklerimiz Yönetim

Design Thinking – Karmaşık Problemlerin Çözümü

Design Thinking - Karmaşık Problemlerin Çözümü

Bu ücretsiz uzaktan eğitimde Design Thinking ile karmaşık problemlere yaratıcı çözümlere nasıl ulaşıldığını öğreneceksiniz.

Bu eğitim Design Thinking Institute‘nin kurucusu Gültekin Güldür tarafından sunuluyor.

Karmaşık problemlerin; her biri kendine özgüdür başka probleme benzemez. Halleri sabit değildir. Siz çözüm ararken problem de ararken değişir. Aranan çözümün ideal tanımı da yoktur.

Hayatınızdaki dengeler değişiyorsa Mantıkla duygular farklı doğrultular gösteriyorsa, Problemleriniz için önünüzde net bir çözüm yoksa, Karmaşık problemlerle baş başasınız demektir. Hem aklınızı, hem duygularınızı, hem sezgilerinizi kullanarak ilerlemeniz gerekir. Karmaşık problemlere ancak yaratıcı çözümlerle yaklaşabilirsiniz.

Design Thinking karmaşık problemlere yaratıcı çözümler getirir. Belirsiz ortamlarda net görüş kazandıran, çıkış yollarını gösteren en etkili kılavuzdur.

Bu ücretsiz uzaktan eğitimde Design Thinking ile tanışmak ve karmaşık problemlere yaratıcı çözümlere nasıl ulaşıldığını öğrenmek istiyorsunuz bu linkten eğitime ulaşabilirsiniz

İlginizi Çekebilir

Blockchain Theory 101 – Udemy

enis-ucretsizuzaktanegitim

iPhone X için ücretsiz tasarım eğitimi

Ucretsiz Uzaktan Egitim

Şirketler Uzaktan Çalışmayı Nasıl Güvenli Hale Getirebilir?

enis-ucretsizuzaktanegitim

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuyu kabul ettiğinizi varsayıyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul ediyorum Daha fazla