Çince Online Yabancı Dil Öğrenme

9 Haftada Çince Öğrenin

9 Haftada Çince Öğrenin

Çince öğrenmek için ücretli kurslara kaydolmak yerine 9 haftada size akıcı bir şekilde Çince konuşma fırsatı sağlayacak bir kursa katılmaya ne dersiniz? Çince eğitmenleri tarafından özenle hazırlanmış bu kurs sayesinde dünyanın en çok konuşulan dilinde eğitim alabileceksiniz. Profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanmış kurs içeriğini kaliteli bir şekilde kullanabileceksiniz.

Dil öğrenmenin sizin için ciddi ayrıcalıklar sunduğu bir kursta üstelik sadece 9 haftada dil eğitimi almak bambaşka olacak. Çin vatandaşı eğitmenler ve Çinli olmayan bir eğitmen ile alabileceğiniz bu eğitim sırasında günlük konuşmada ihtiyaç duyacağınız bütün hususları öğrenebileceksiniz. 

İster konuşma ister okuma becerilerinizi geliştirmek için hemen bu ücretsiz kursa kaydolun. Dil becerileriniz ne olursa olsun ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın!

Kurs İçeriğinde Neler Var?

  • Diyalog
  • Okuma
  • Yazma 
  • Günlük İfadeler
  • Kelime Bilgisi

Eğitmen: Felix Lättman, Ann Zhu, Gavin Gao

Kurs içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bitcoin Eğitimi – The Bitcoin Basics

enis-ucretsizuzaktanegitim

Ücretsiz İspanyolca Öğrenin

Ücretsiz Uzaktan Eğitim

Appcoda’dan ücretsiz IOS 10 programlama eğitimi

Ucretsiz Uzaktan Egitim

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuyu kabul ettiğinizi varsayıyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul ediyorum Daha fazla