İspanyolca Online Yabancı Dil Öğrenme

Başlangıç Seviyesi için İspanyolca

İspanyolca konusunda kusursuz becerilere sahip olmak ister misiniz? Becerilerinizi geliştirmek ve daha kaliteli bir şekilde dil öğrenmek için size özel hazırlanmış online kursa hemen katılabilirsiniz. Başlangıç seviyesinde İspanyol dilini öğrenerek günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz bütün çözümlerden faydalanabileceksiniz. Kaliteli ve yüksek performanslı çözümler için yapılması gereken tek şey bu kursa katılmak!

Kursta öğrendiğiniz birbirinden özel yapılar sayesinde İspanyolca konuşma becerilerini kazanırken yazma ve dinleme konusunda da kaliteli bir noktaya ulaşacaksınız. Çok özel alıştırmalar ve kalite odaklı seçenekler için sadece bu kursun ayrıcalıklarından faydalanın!

Kurs İçeriğinde Neler Var?

Kursu tamamladığınızda birbirinden özel seçeneklerle kalite odaklı çözümlerden faydalanabilirsiniz. Bu nedenle de aşağıdaki ayrıcalıkları hissedeceksiniz.

  • İspanyolca Yol Tarifi
  • İspanyolca Tanımlama
  • İspanyolca Toplu Ulaşım İfadeleri
  • İspanyolca İletişim

Eğitmen: Open Edu

Kurs içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Introduction to Python Programming

enis-ucretsizuzaktanegitim

Ücretsiz Uzaktan Eğitim – “Intro to Python for Data Science”

Ucretsiz Uzaktan Egitim

Başlangıç Seviyesi İspanyolca Uzaktan Eğitim

enis-ucretsizuzaktanegitim

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuyu kabul ettiğinizi varsayıyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul ediyorum Daha fazla