Design Thinking Design Thinking Institute Eğitimler Online Sizin İçin Seçtiklerimiz Yönetim

Design Thinking – Karmaşık Problemlerin Çözümü

Design Thinking - Karmaşık Problemlerin Çözümü

Bu ücretsiz uzaktan eğitimde Design Thinking ile karmaşık problemlere yaratıcı çözümlere nasıl ulaşıldığını öğreneceksiniz.

Bu eğitim Design Thinking Institute‘nin kurucusu Gültekin Güldür tarafından sunuluyor.

Karmaşık problemlerin; her biri kendine özgüdür başka probleme benzemez. Halleri sabit değildir. Siz çözüm ararken problem de ararken değişir. Aranan çözümün ideal tanımı da yoktur.

Hayatınızdaki dengeler değişiyorsa Mantıkla duygular farklı doğrultular gösteriyorsa, Problemleriniz için önünüzde net bir çözüm yoksa, Karmaşık problemlerle baş başasınız demektir. Hem aklınızı, hem duygularınızı, hem sezgilerinizi kullanarak ilerlemeniz gerekir. Karmaşık problemlere ancak yaratıcı çözümlerle yaklaşabilirsiniz.

Design Thinking karmaşık problemlere yaratıcı çözümler getirir. Belirsiz ortamlarda net görüş kazandıran, çıkış yollarını gösteren en etkili kılavuzdur.

Bu ücretsiz uzaktan eğitimde Design Thinking ile tanışmak ve karmaşık problemlere yaratıcı çözümlere nasıl ulaşıldığını öğrenmek istiyorsunuz bu linkten eğitime ulaşabilirsiniz

İlginizi Çekebilir

6 Adımda Daha Verimli Sanal Toplantılar Eğitimi

enis-ucretsizuzaktanegitim

Online Almanca Dersler ile Ücretsiz Dil Öğrenin

Ücretsiz Uzaktan Eğitim

“Şirketler için Blokchain” – edX’ten Ücretsiz Uzaktan Eğitim

Ucretsiz Uzaktan Egitim

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuyu kabul ettiğinizi varsayıyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul ediyorum Daha fazla