Almanca Online Yabancı Dil Öğrenme

DW Ayrıcalığıyla Almanca Online Kurs

Almanca

Almanca öğrenmek ve dünyanın önemli dillerinden bir tanesini konuşabilmek sizin için de çok büyük bir ayrıcalıksa size harika bir haberimiz var! Almanca öğrenmek isteyen herkese DW tarafından hazırlanmış enfes bir kurs sunuyoruz. İnternet kaynakları ile desteklenen ve Alman dil – kültürünü öğrenmenizi sağlayan kursu Alman eğitenlerden alabileceksiniz.

Almancayı yabancı bir dil olarak öğrenen kişilerin karşılaşabilecekleri zorlukları bilen eğitmenler sayesinde dil eğitim süreciniz oldukça başarılı bir şekilde tamamlanacak! Dil eğitimi sırasında Temel ve İleri olmak üzere iki seçenek var. Bu da Almanca becerilerinizi geliştirdikçe daha farklı alternatiflere odaklanabileceğinizi ortaya çıkarıyor.

Kurs boyunca keyifli bir eğitim süreci yaşarken aynı zamanda birbirinden özel çözümlere kapı aralamak için harekete geçin!

Kurs İçeriği

  • Dil Bilgisi
  • Kelime Bilgisi
  • Diyalog

Eğitmen: DW

Kurs içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Online Almanca Dersler ile Ücretsiz Dil Öğrenin

Ücretsiz Uzaktan Eğitim

Ücretsiz Korece Öğrenin

Ücretsiz Uzaktan Eğitim

Bitcoin and Cryptocurrency Technologies

enis-ucretsizuzaktanegitim

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuyu kabul ettiğinizi varsayıyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul ediyorum Daha fazla