Blockchain edX Online Sizin İçin Seçtiklerimiz

“Şirketler için Blokchain” – edX’ten Ücretsiz Uzaktan Eğitim

Introduction to Hyperledger Blockchain Technologies

İş engellerinin ve dağıtılmış defter teknolojilerinin gücünü, temel çerçevelerine yönelik Hyperledger ve tanıtımların bir özetiyle keşfedin. Küresel pazarın her yerinde, kurumların ve bireylerin birbirlerine güvenmesi gerekenler vardır. Blockchain teknolojileri vaatlerini,işlemlerini veya basitçe kaybolmak istemediğimiz öğeleri kaydeder ve bir ekosistemdeki herkesin ortak kayıt sisteminin bir kopyasını tutmalarına izin verir.

Bu giriş dersi hem teknik olmayan hem de teknik bilgisi kuvvetli olanlar için dikkatli bir şekilde seçilmiştir.

Ders, blockchain teknolojilerinin temel özelliklerini ve çeşitli Hyperledger projeleri arasındaki farklılaştırıcıları kapsamaktadır. “Blockchain” ile başlayan ve iş gereksinimleriniz için uygun blockchain kullanım durumlarını belirlemeye yönelik tartışmaları öğrencilerine açıyor.

Daha fazla teknik bilgisi olan öğrenciler, Hyperledger Sawtooth ve Hyperledger Fabric’in kurulumlarını nasıl gerçekleştireceklerini öğrenebilir ve bu çerçevelerin üzerinde basit uygulamalar geliştirebilirler.

Bir iş geçmişi olan öğrenciler ise, blokların nasıl çalıştığını, maliyet ve basitlik açısından tasarruf ve verimlilik ile işlerine nasıl değer katabileceklerini anlayacaklardır. Bilginin nasıl oluşturulduğunu, depolandığını ve çeşitli bloklarda paylaşıldığını görecekler, ayrıca bir blockchain çözümünün kendi özel durumları için uygun olup olmayacağını değerlendirecek araçlar kazanacaklar.

Sektörler bugün verimliliği artırmak ve veri gizliliği, güvenlik, bilgi paylaşımı ve dahil etme ile ilgili iş sorunlarını çözmek için blockchain teknolojilerini kullanıyor.

edX’in ücretsiz uzaktan eğitime bu linkten ulaşabilirsiniz 

İlginizi Çekebilir

Başlangıç Seviyesi için İspanyolca

Ücretsiz Uzaktan Eğitim

Başlangıç Seviyesi İspanyolca Uzaktan Eğitim

enis-ucretsizuzaktanegitim

İspanyolca Kursu ve Profesyonel Dil Eğitimi

Ücretsiz Uzaktan Eğitim

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuyu kabul ettiğinizi varsayıyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul ediyorum Daha fazla