Korece Online Yabancı Dil Öğrenme

Ücretsiz Korece Öğrenin

Korece öğrenmek ve dünyanın en değerli dillerinden bir tanesi kabul edilen Korece ile alakalı beceriler kazanmak için harekete geçin! Kore dli ve kültürü son dönemde oldukça gelişen ve dikkat çeken bir konu olmayı başarmıştır. İnsanların dizi ve film seçerken Kore yapımlarını tercih etmesi Kore diline olan ilgiyi de arttırmıştır.

Dünyada Kore diline artan ilgi nedeniyle kurslara da ilgi artmıştır. Biz size para ödeyerek dil öğrenmeyi değil ücretsiz bir şekilde Kore kültürünü yakından deneyimlemeyi sunuyoruz. Size sadece kusursuz bir sürece katılmak kalıyor.

Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye ulaşana kadar herkes için uygun çözümler sunan kursta profesyonel eğitmenlerin deneyimlerini yakından keşfetme şansı bulabileceksiniz. Kelimeleri doğru telaffuz edebileceğiniz ve 4 temel yeteneği geliştirebileceğiniz kurs ile hemen tanışın!

Kurs İçeriğinde Neler Var?

  • Okuma – Yazma – Dinleme – Konuşma
  • Kelime Bilgisi
  • Doğru Telaffuz
  • Dil Bilgisi
  • Diyaloglar

Eğitmen: Seung Hae Kang

Kurs içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Introduction to Python Programming

enis-ucretsizuzaktanegitim

Yeni Başlayanlar için İspanyolca: İspanyolca öğrenin

enis-ucretsizuzaktanegitim

Ücretsiz İspanyolca Öğrenin

Ücretsiz Uzaktan Eğitim

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuyu kabul ettiğinizi varsayıyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul ediyorum Daha fazla