İspanyolca Sizin İçin Seçtiklerimiz Yabancı Dil Öğrenme

Erdem Yaman ile İspanyolca Eğitimi

Erdem Yaman ile İspanyolca Eğitimi

Erdem Yaman, bu evde kaldığımız karantina döneminde hep tüketmeyelim biraz da üretelim diye ilgilenenler için İspanyolca Eğitimi hazırlıyor ve Youtube üzerinden yayınlıyor.

Erdem Yaman, 2004 yılında Ankara Üniversitesi İspanyol dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuş.

Kendisi hazırladığı İspanyolca eğitimlerini şu şekilde anlatıyor;

“Normal bir dil kursundaki eğitimin herkes için gerekli olduğunu düşünmüyorum. Yabancı bir dil konuşmak motivasyon ile alakalıdır. Neden o dili konuşmak istediğinizi bilmek önemlidir. Yurt dışı tatillerinizde barda sipariş mi vermek istiyorsunuz? İspanyol bir müşteriniz yada tedarikçinize kendinizi daha iyi mi ifade etmek istiyorsunuz? İspanyolca şarkıları mı anlamak istiyorsunuz? Birçok sebep olabilir. Bunların hepsine hakim olmak çok uzun zaman alır. O yüzden hızlı ilerlemek ve istediğiniz noktaya bir an önce gelmeniz için ben size cümle kurmayı öğretmeye çalışacağım. Herkes kendi ilgi alanına göre kelime çalışıp, eskiden ilk okulda uyguladıkları fiş sistemi ile kendi istediği cümleleri kurabilir. Her gün 10-15 dakikalık bir dersle, her derste vereceğim 20-25 kelime ve kendi ilgi alanınıza göre öğreneceğiniz extra kelimelerle bu karantina bitmeden kendinizi İspanyolca ifade edebileceğinizi düşünüyorum.”

Ders 1 – İspanyolca Telafuz

Kurum: Erdem Yaman
Yayın: Youtube
Seviye: Başlangıç
10 Farklı ders

İlginizi Çekebilir

Yeni Başlayanlar için İspanyolca: İspanyolca öğrenin

enis-ucretsizuzaktanegitim

“Şirketler için Blokchain” – edX’ten Ücretsiz Uzaktan Eğitim

Ucretsiz Uzaktan Egitim

Ücretsiz Almanca Uzaktan Eğitim Siteleri

Ucretsiz Uzaktan Egitim

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuyu kabul ettiğinizi varsayıyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul ediyorum Daha fazla