Ücretsiz Uzaktan Eğitim – ucretsizuzaktanegitim.com

16 Nisan 2020 tarihinde “Ücretsiz Uzaktan Eğitim” sitemiz, modern ve kullanışlı bir yapıda, dünyanın dört bir yanından ücretsiz uzaktan eğitim içeriklerini sunmaya başladı.

Yaşadığımız günlerin hem sosyal mesafe hem de vakit bulabilme açısından uzaktan eğitim almak için en uygun zaman olduğunu düşünüyorum.

Hepimiz kendimize uygun bir eğitim bulabilir, geliştirmek istediği alanlara yönelebiliriz.

Uzaktan eğitim dünyasına hoş geldiniz diyorum,

Sağlıklı günler dileğiyle,

Enis Behar Menda

Plusture

Plusture olarak farklı alanlarda sitelerimiz yayında.

İlk olarak ankaraantlasmasinedir.com sitesini yayına almıştık. Amacımız, İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda Ankara Antlaşması Oturum İzni ve İş Kurma konusunda deneyimlerimizi paylaşmak, başvurmayı düşünen adaylar için yol gösterici olmak ve en önemlisi sosyal medya, forumlar ve internette karşılaştığım konu hakkında yanlış ve yanıltıcı bilgi kirliliğini elimizden geldiğince önlemekti. ankaraantlasmasinedir.com sitemiz hala yayında ve özellikle Ankara Antlaşması başvuruları için yol göstermeye devam ediyor.

Zaman içerisinde, İngiltere’de yaşamı içeren yazılarımız çoğalmaya başlayınca ankaraantlasmasinedir.com sitemizden ayrı olarak ingilteredeyasamak.com sitemizi açmaya karar verdik. Bu site ile bu sefer amacımız, başta İngiltere olmak üzere İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’yı kapsayan bir yaşam rehberi oluşturmak. Özellikle Ankara Antlaşması ile Birleşik Krallık ülkelerine yerleşen Türk vatandaşlarına yerleşim, yaşam, eğitim, gündelik hayat, ticaret olmak üzere çeşitli konular hakkında bilgi vermek ve görüşlerimizi paylaşmaktır.

Plusture olarak, Ankara Antlaşması için başvuru, uzatma ve aile birleşmeleri konusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bize contact@plusture.co.uk mail adresimizden veya iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuyu kabul ettiğinizi varsayıyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul ediyorum Daha fazla