Coursera Digital Pazarlama

Ücretsiz Uzaktan Dijital Pazarlama Uzmanlık Eğitimleri

Dijital Pazarlama uzmanlık eğiitimleri, dijital pazarlama analizi, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlaması ve 3D Baskı gibi konular da dahil olmak üzere yeni dijital pazarlama ortamının çeşitli yönlerini keşfediyor. Dijital Pazarlama Uzmanlık eğitimini tamamladığınızda, yeni dijital pazarlama alanının temellerini daha iyi anlayabilir ve ürün ve hizmetleri dijital olarak oluşturmanıza, dağıtmanıza, tanıtmanıza ve fiyatlandırmanıza yardımcı olacak yeni bir hikaye, kavram ve araç seti edinirsiniz.

Dijital Pazarlama 2016 yılında en iyi 10 uzmanlık alanından biriydi.  INC Magazine ise, 2015’te çalışanlardan tarafından en çok talep edilen konulardan biri olarak Dijital Dünyada Pazarlama dersinin olduğunu açıkladı.Buna ek olarak, bu ders aynı zamanda birden fazla ücretsiz uzaktan eğitim sağlayıcısının ilk beş dersinde yer aldı. Son olarak, Dijital Pazarlama Sertifikası,  2015 yılında Coursera’nın en çok talep edilen sertifikalarından biriydi..

Bu Uzmanlık, University of Illinois İşletme Yüksek Lisans Programı, iMBA’nın bir parçasıdır.

Bu ücretsiz eğitimi buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bitcoin and Cryptocurrency Technologies

enis-ucretsizuzaktanegitim

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuyu kabul ettiğinizi varsayıyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul ediyorum Daha fazla